Reference

K paní Lence chodím na kosmetiku již několik let - to je důkaz mé spokojenosti. Vyzkoušela jsem jsem různé varianty kosmetického ošetření a vždy jsem byla nad míru spokojena. Paní Lenka vždy udělá nejdříve diagnostiku stavu mého obličeje na daný moment a doporučí typ ošetření. Paní Lenka je vždy usměvavá a návštěva u ni je pro mne relaxaci, odpočinkem a zároveň psychickou úlevou.
Děkuji moc a již teď se těším na další návštěvu🌺. Vřele doporučuji.

Táňa P.


Do salonu Excellence Beauty chodím již několik let pravidelně 1x za 6 týdnů a jsem maximálně spokojená. Prostředí je nádherné, panuje tu velmi přátelská atmosféra, salon se nachází 7 minut chůze od metra A Staroměstská a 3 minuty od tramvaje Právnická fakulta. Děkuji za profesionální ošetření, přátelské jednání a pocit, který je k nezaplacení.

Martina V.


Pokud máte problémy s akné jako já, určitě vyzkoušejte Excellence Beauty. Dostane se Vám opravdu špičkové péče a profesionálního přístupu.

Michal


Moc doporučuji. Velice příjemné prostředí, paní Suchánková je šikovná kosmetička. Už jsem taky vyzkoušela i jiné kosmetičky , ale žádná nebyla tak dobrá jako paní Suchánková.

Renata Sládková


Dostala jsem poukaz na ošetření pleti. Byla jsem velice spokojená. Doporučuji všem!

Ivana Krčmářová


Naprosto výjimečné služby. Můžu všem maximálně doporučit.

Andrea Smith