PDT neboli fotodynamická terapie se využívá nejen v kosmetice, ale i v chirurgii a dermatologii. Působení světelné terapie stimuluje kožní fibroblasty (kožní buňky) čímž se dosáhne zlepšení buněčného metabolismu. Fotodynamickou terapii můžete podstoupit samostatně, nebo v kombinaci s kosmetickými ošetřeními.

INDIKACE:  Atopické ekzémy, akné, bělení pigmentových skvrn, začervenání, dermatomykózy, buněčná regenerace, omlazení, podpora růstu vlasů, celková regenerace, zvýšení účinnosti použité kosmetiky.


Ošetření s PDT

PDT APLIKACE NA OBLIČEJ


  1. ODLÍČENÍ A ČIŠTĚNÍ OBLIČEJE, KRKU
  2. APLIKCE MASKY A SÉRA DLE PROBLEMATIKY PLETI
  3. PDT - světelná terapie dle problematiky pleti
  4. ZÁVĚREČNÝ KRÉM

Doba ošetření 30 minut

Cena ošetření 790 Kč

PDT APLIKACE NA TĚLO


  1. OČIŠTĚNÍ OŠETŘOVANÉ PARTIE
  2. APLIKCE MASKY A SÉRA DLE PROBLEMATIKY POKOŽKY
  3. PDT - světelná terapie dle problematiky pleti

Doba ošetření 30 minut

Cena ošetření 790 Kč


Červené světlo - 630 nm, podporuje metabolismus, zrychluje cirkulaci krve v podkožní tkáni, zlepšuje hydrataci pleti, zvyšuje kožní kolagenový protein, zlepšuje elasticitu a vyhlazuje jemné vrásky, zklidňuje pleť.


Žluté světlo - 590 nm, zlepšuje buněčný metabolismus, má detoxikační vlastnosti podpořením lymfatické činnosti, zpomaluje stárnutí kůže. Podporuje absorbci kosmetických přípravků.


Zelené světlo - 520 nm, účinně redukuje produkci melaninu, eliminuje epidermální pigmentové skvrny, upravuje funkci kožních a mazových žláz.


Modré světlo - 470 nm, eliminuje škodlivé bakterie, antibakteriální a protizánětlivý účinek, ničí bakterie způsobující akné,, zklidňuje pleť.

Fialové světlo - 690 nm, kombinuje v sobě účinky červeného a modrého světla, obzvláště vhodné pro léčbu akné a jizev po akné.

Světle modrá - 490 nm, zvyšuje buněčnou energii, účinně zrychluje metabolismus

Laser light - 510 nm, proniká hluboko do vrstev kůže, zvyšuje aktivitu metabolismu tkáně, rozkládá pigmentové skvrny a zlepšuje jemné vrásky a ochablou kůži.