Omega 3 s bio konopným olejem 240 ml

 • bez jakýchkoliv aromat, barviv a konzervantů
 • té nejvyšší prémiové kvality s certifikátem MSC
 • obohacen o BIO konopný olej
 • vhodný na problémy s nervovou soustavou, myšlením a klidem/stresem, pro boj s vysokým cholesterolem a tlakem
 • Prémiový omega-3 olej v triglyceridové formě - té nejvhodnější pro organismus.

  Získává se z tučných oceánských ryb v okolí Islandu pomocí nejnovějších technologií a postupů. To vše pod velice přísnými pravidly.

  OBOHACEN O BIO KONOPNÝ OLEJ, který je bohatý na omega-6, GLA (Gama-linolenovu -kyselinu), 1-4 % fytosteroly a chlorofyl. Díky tomu tento olej doporučujeme užívat spíše než klasické omega-3 lidem, kteří řeší problémy s nervovou soustavou, myšlením a klidem/stresem. Vhodný také pro boj s vysokým cholesterolem a tlakem!

  Omega-3 je potravní doplněk, který je bohatý na polynenasycené mastné kyseliny, DHA (dokosahexaenová kyselina) a EPA (eikosapentaenová kyselina). Bylo prokázáno, že tyto kyseliny hrají důležitou roli v léčbě civilizačních chorob. Zlepšují krevní oběh, podporují kardiovaskulární a cévní systém, normalizují hladiny triglyceridů, snižují vysoký krevní tlak a cholesterol. Působí protizánětlivě. Snižují ranní únavu a ztuhlost. Jsou prospěšné nejenom pro správnou funkci našeho mozku, ale také pro zachování jeho zdravého stavu. Zmírnění depresí je dalším pozitivním projevem.

  TOP 5 pro OMEGA 3 BIO

  • zdroj omega-3 a 6 - rybí olej obohacen o BIO konopný olej bohatý omega-6, GLA kyselinu, fytosteroly a chlorofyl
  • podpora imunity - silně podporuje imunitu v období stresum sezónních onemocnění a při nedostatku energie
  • srdce - omega-3 v kombinaci s konopným olejem se ideálně doplňují pro podporu správné funkce srdce, tlaku a stavu cév
  • cholesterol - tato kombinace je ideální v boji proti vysokému cholesterolu a trombům
  • cukr a stres - případové studie ukazují, že tato kombinace má přízniví vliv pro srovnávání hladiny cukru v krvi, podporuje správný mentální stav a přináší zklidnění

  Omega-3 z nichž DHA přispívá k udržení normální činnosti mozku a normálního stavu a vývoje zraku. Společně s EPA přispívá ke správné funkci srdce. Příznivého účinku se dosáhne při přívodu 250 mg DHA denně. DHA s EPA také přispívá k udržení správné hladiny triglyceridů v krvi a to při přívodu minimálně 2 g DHA a EPA kyseliny denně, ale nesmí překročit doplňkový přívod 5g kombinace EPA a DHA kyseliny denně. Také přispívá k udržení normálního krevního tlaku a to při přívodu min. 3 g EPA a DHA kyseliny, ale nesmí překročit doplňková přívod 5 g kombinace EPA a DHA kyseliny.

  NA ZÁKLADĚ ZKUŠENOSTÍ JE PRO POTVRZENÍ ZDRAVOTNÍCH TVRZENÍ POTŘEBA OLEJ S OMEGA 3 UŽÍVAT PRAVIDELNĚ A DLOUHODOBĚ MINIMÁLNĚ 6-8 TÝDNŮ. Tj. min. 2-3 balení.

  Výživové hodnoty v 5 ml:

  5 ml % DDD*
  energie 170 kJ / 41 kcal
  bílkoviny 0 g
  sacharidy 0 g
  tuky z toho 4,6 g
  - nasycené mastné kyseliny 1,2 g
  - mononenasycené mastné kyseliny 1,2 g

  - polynenasycené mastné kyselin

  2,2 g
  EPA 368 mg **ND
  DHA 230 mg **ND

  * % DDD ... procent doporučené denní dávky;

  **ND ... doporučená denní dávka není definována

  Upozornění: ukládat mimo dosah dětí! Výrobek není určen pro děti do 3 let. V případě poruchy krevní srážlivosti konzultujte užívání tohoto doplňku stravy s lékařem. Výrobek není určen jako náhrada vyvážené a pestré stravy. Uchovávejte v temnu a suchu při teplotě do 25 ?C a po otevření skladujte uzavřený v lednici a spotřebujte do 3 měsíců. Zákal po vytažení z lednice není na závadu - jedná se pouze o tuhnutí oleje chladem.

  Složení: rybí olej, mix přírodních antioxidantů, bio český konopný olej.

  Doporučené dávkování: 5 ml malá čajová lžička pro děti od 3 let. 10 ml velká polévková lžíce pro dospělé a děti starší 6 let. V případě výše zmíněných problémů dávkování individuálně upravit a to maximálně na 25 ml denně. Avšak po konzultaci s lékařem či odborníkem na výživu.

445,00 Kč