Ledviny 100 kapslí po 465 mg

Pro podporu činnosti ledvin, močových a pohlavní cest.

  • Unikátní kombinace bylinných extraktů, minerálů a vitaminů dle ověřené receptury Dr. Jany Paukertové.
  • Při vracejících se nebo opakujících infekcí močových cest (váže na sebe bakterie).
  • Pokud dochází k pálení při a po pohlavním styku.
  • Působí rychle a efektivně
  • Vhodné i pro diabetiky

Složení:

D manóza: jedná se o cukr, který není metabolizován, tedy nedochází k inzulínové odezvě. Je naopak masivně vylučován do moči, kde na sebe váže bakterie a nedovolí se jim přichytit na sliznice. Podporuje i odvodnění a ulehčuje ledvinám.

Brusinka: plná vitaminů, biofavonoidů a dalších prospěšných látek pro ledviny a prostatu.

Kopřiva: má protizánětlivé účinky a působí proti tvorbě močových a ledvinových kamenů. Je účinná při léčbě zánětů a nemocí močových cest. Čistí krev a podporuje krvetvorbu. Má příznivý vliv na slezinu, žlučník i plíce. Pomáhá snižovat hladinu cukru v krvi a posiluje nervový systém.

Artyčok: (Cynara scolymus) je teplomilná bodlákovitá rostlina, která se používá jako zelenina zejména v zemích Středomoří. Má ale i léčivé účinky, protože listy artyčoku jsou bohaté na fenolické kyseliny (obsahují kolem 6 %) a jejich deriváty, z nichž nejdůležitější je cynarin. Ten působí na buňky jater a ledvin a zvyšuje produkci žluče a moči. Artyčok obsahuje i inulin, což je vláknina působícíi jako prebiotikum, a zejména flavonoidy, hlavně luteolin, který má protizánětlivé, antioxidační, kardioprotektivní, antimikrobiálníi a antidepresivní účinky. Artyčok má dobrý vliv i na srovnání metabolismu a trávení, přirozeně snižuje v krvi cholesterol a tuk. Snižuje hladinu krevního cukru a je vhodným doplňkovým léčivem při diabetu. Má příznivý vliv na kožní problémy.

Pampeliška: v lidové medicíně se pampeliška používá hlavně v souvislosti se zánětlivými stavy vylučovací soustavy, především záněty močových cest, ledvinovými kameny, zažívacími problémy a jako silné diuretikum. Dále podporuje tvorbu žluči, která je velice důležitá pro trávení tuků. Pampeliška je také známá pro svůj vliv zlepšení jaterních funkcí, snížení cholesterolu, krevního tlaku a tělesné váhy u obézních lidí. V neposlední řadě má pampeliška pověst silného antioxidantu a intenzivně se o ní mluví v článcích týkajících se onkologických problémů.Gurmar: výtažek z rostliny Gymnema Sylvestre, která je celostvětově nejužívanějším antidiabetickým přípravkem. Obsah kyseliny gymnemové, pomáhá optimalizovat tělesné hospodaření s glukózou a vylučovat inzulín a příjem glukózy v buňkách.

Chrom: je stopový prvek (minerál), který je nezbytný pro správné působení inzulínu, který stabilizuje hladinu cukru a aktivuje procesy pro výrobu energie. Zlepšuje příjem glukózy, čímž dochází k lepšímu prokrvení a udržování hladiny cukru. To vše má za následek získávání energie z tuků a budování svalové hmoty, hubnutí a ztrátu viscerálního tuku.

Složení 1 kapsle DDD%

D manóza 175 mg ND

Brusinka 85 mg ND

Extrakt z kopřivy 65 mg ND

Artyčok 75 mg ND

Extrakt z kořene pampelišky 35 mg ND

Extrakt z gymnémy lesní 35 mg ND

Chromium pikolinát 100 ug 100

*DDD % - procento doporučené denní dávky

ND - % není definováno

Dávkování: 2x denně 2 kapsle před jídlem. Zapít dostatečným množstvím vody tj. min. 2 dl. Účinek se projeví přibližně po 2 týdnech pravidelného užívání. Dávkování je stanoveno pro ženu do 65 kg a muže do 85 kg. Při vyšší tělesné váze je doporučena konzultace pro určení správného dávkování.

Upozornění: Nepřekračujte doporučené dávkování. Není vhodné pro děti do 3 let. Výrobek není určen jako náhrada vyvážené a pestré stravy.

Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu a temnu při teplotě do 25°C.

Neobsahuje žádné konzervanty, barviva a chemické látky. 

820,00 Kč