Harmony 60 kapslí po 419 mg - HORMONÁLNÍ DISBALANCE

Pro srovnání hormonální hladiny a celkovou harmonizaci ženského organismu. 

  • pro srovnání hormonální hladiny po vysazení antikoncepce
  • při problémech s otěhotněním
  • při menopauze a s tím spojenými příznaky - návaly horka, nervozita, podrážděnost, únava, nespavost, bušení srdce, deprese, špatné libido
  • podpora hormonální léčby
  • při endometrióze
  • při bolestivé a nepravidelné menstruaci
  • při cystách a myomech
  • při nadměrné konzumaci výrobků obsahujících sóju
  • po ukončení kojení

Ryze přírodní alternativa pro ženy k odstranění klimakterických obtíží, následných problému po vysazení antikoncepce a pro celkovou harmonizaci ženského organismu. Tato unikátní směs byla vytvořena na základě zkušeností Dr. Jany Paukertové a suroviny byly smíchány tak, aby byly co nejlépe vstřebatelné a pomáhaly bez vedlejších účinků

Složení:

Ženšen (Panax ginseng) patří k základům tradiční čínské medicíny. Obsahuje saponiny, které působí proti křehkosti cév nebo mají protizánětlivý účinek, dále také antioxidanty (hlavně maltol, kyselinu salicylovou a vanilovou), polysacharidy a peptidy. Má široké využití, dodá tělu energii, protože ačkoliv neobsahuje kofein, působí proti únavě. Zlepšuje pocit tělesné i duševní pohody, posiluje srdce a nervovou soustavu a stimuluje žlázy s vnitřní sekrecí. Ukázalo se také, že ženšen snižuje hladinu stresu a lidé, kteří jej užívají pravidelně, jsou schopni snášet vyšší fyzickou i emocionální zátěž.

Mořská okurka (Cucumaria frondosa) je přírodní doplněk obsahující širokou škálu bioaktivních sloučenin, zejména kolagen, cerebrosidy, glykosaminoglykany, chondroitin sulfát, protizánětlivé sloučeniny a aminokyseliny, které vykazují jedinečné biologické a farmakologické vlastnosti. Přispívá především ke snížení bolesti kloubů a zlepšení tělesné mobility.

Šalvěj lékařská obsahuje vitaminy skupiny B, ale také estrogenní hormony a především salviol, cineol a thujon. Jedná se o silice s protizánětlivými

a baktericidními účinky. Usnadňuje hojení a účinně působí proti krvácení z dásní. Pomáhá při potížích se zažíváním, při nachlazení či bolestech zubů, při zvýšeném pocení a je dobrý na pleť. Listy jsou bohaté i na flavonoidy, hořčiny a třísloviny.

Červený jetel (nebo také jetel luční) je známou léčivou bylinkou našich předků. Dlouho se sušené květy používaly pouze k úpravě chuti a vůně bylinných čajových směsí. Až později se zjistilo, že červený jetel obsahuje přírodní látky zvané fytoestrogeny, které jsou svou strukturou příbuzné ženským pohlavním hormonům estrogenům. Proto bývá doporučován extrakt z červeného jetele ženám, které mají potíže v období klimaktéria, kdy dochází ke snižování estrogenů v krvi.

Vojtěška neboli tolice setá (Medicago sativa), je rostlina využívaná v přírodním léčitelství na řadu potíží, včetně prevence proti předčasnému stárnutí. Obsahuje velké množství betakarotenu, vitaminy B, C, D, E a K, chlorofyl, minerální látky, jako je draslík, železo, vápník a fosfor. Působí projímavě i jako diuretikum a napomáhá ke zlepšení spánku. Díky vysokému obsahu vápníku a dalších minerálů je důležitá pro sílu a růst kostí. Má také vysoký podíl bílkovin, detoxikační a regenerační účinky, léčí nadýmání, vředy a nechutenství, neutralizuje žaludeční šťávy. Odstraňuje bolesti kloubů a pomáhá při revmatických potížích. Vedle toho snižuje hladinu cholesterolu v krvi a má své nezastupitelné místo i při potlačování chronických a akutních zánětů močového měchýře nebo prostaty.

Dávkování: 4x denně 1 kapsle (2-1-1), při menstruaci vynechat. Účinek přípravku se projeví po první cyklu. Určeno pouze pro ženy. Dávkování je stanoveno pro ženu do 65 kg. Při vyšší hmotnosti se doporučuje konzultace pro určení správného dávkování.

Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není vhodné pro děti do 15 let. Ukládat mimo dosah dětí. Výrobek není určen jako náhrada vyvážené a pestré stravy. Skladovat v temnu a suchu do 25 °C. Neobsahuje žádné konzervanty, barviva ani chemické látky.

EAN: 8594017862697

Váha: 0,1 kg

Informace o produktu nejsou schválenými zdravotními tvrzeními dle platných nařízení EU. Jde o vlastní zkušenosti, sepsané závěry případových studií a zpětné vazby od zákazníků.

640,00 Kč