AlfaMax 60 kapslí po 460 mg

Pro povzbuzení mužské fyzické a duševní kondice, libida a zvýšení hladiny testosteronu.

 • prevence před vznikem infarktu myokardu nebo naopak podpora při rekonvalescenci po prodělaném infarktu či mrtvici (v kombinaci s omega-3)
 • při problémech s cévním systémem/křečovými žilami
 • pro povzbuzení mužské fyzické a duševní kondice
 • zvyšuje hladinu testosteronu a povzbuzuje sexuálni apetit
 • podílí se na zlepšení plodnosti a kvality spermií
 • při sportu odvádí z těla oxid dusnatý, laktát a snižuje zakyselení organismu
 • napomáhá spalovat tuky a povzbuzuje růst a regeneraci svalů
 • při redukci tzv. "pivního pupku"
 • ke zklidnění těla ve stresujících obdobích
 • při extrémním vyčerpání
 • při procházení andropauzou
 • určen pro muže všech věkových kategorií včetně seniorů

SLOŽENÍ

Kotvičník - 95% extrakt: přírodní afrodiziakum, které vyrovnává testosteron, zvyšuje energii, napomáhá správné funkci pohlavních orgánu a močového měchýře a podporuje růst svalů.

Ženšen bílý: je prospěšný pro obranyschopnost a zahřívání organismu, podporuje vytrvalost a koncentraci, podporuje erekci, roztahuje cévy.

Mořská okurka: ovlivňuje správnou funkci kardiovaskulárního systému a podporuje zdravou prostatu. Obsahuje komplex všech aminokyselin, napomáhá správnému prokrvování.

Gotu kola: spadá do tzv. mozkových nutrientů, přispívá k lepší paměti a koncentraci, zvyšuje tvorbu kolagenu (zdravé klouby a mladší pokožka) a navíc zlepšuje periferní prokrvení.

Pycnogenol: extrakt z kůry francouzské borovice je jeden z nejsilnějších antioxidantů. Je nepostradatelný pro sportovce kvůli odvádění NO - oxidu dusnatého, působí speciálně na elasticitu kůže, zvyšuje krevní průtok a elasticitu cév, aktivuje metabolismus.

Selen: má vliv na ochranu buněk, napomáhá proti stárnutí. Je nepostradatelný při potenci a správné spermatogenezi, příznivě ovlivňuje imunitní systém stejně jako kvalitu vlasů a nehtů.

Vitamin C: významný antioxidant, který je jedním z nejvíce využitelných vitamínů pro další syntézy v těle. Je nepostradatelný pro imunitní systém.

Zinek: chrání proti civilizačním onemocněním a před oxidativním stresem, pro silný imunitní systém. Prospěšný je pak na podporu plodnosti.

Vitamin B6: zajišťuje správné fungování nervové soustavy a metabolismu.

Dávkování: 2-3 kapsle během dne, ideálně po jídle + 2 kapsle 30 minut před jakýmkoliv výkonem. Účinek přípravku se projeví přibližně po 5 dnech užívání. Dávkování je stanoveno pro muže do 85 kg, s každými dalšími 10 kg tělesné hmotnosti + 1 kapsle. Zapít větším množstvím tekutiny.

Upozornění: Nepřekračujte doporučené dávkování. Není vhodné pro děti do 15 let. Výrobek není určen jako náhrada vyvážené a pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu a temnu při teplotě do 25°C. Neobsahuje žádné konzervanty, barviva a chemické látky. Výrobek je určen pro muže.

EAN: 8594017862727

Váha: 0,1 kg

Informace o produktu nejsou schválenými zdravotními tvrzeními dle platných nařízení EU. Jde o vlastní zkušenosti, sepsané závěry případových studií a zpětné vazby od zákazníků.

590,00 Kč