Kosmetická mezoterapie

OŠETŘENÍ DERMAPENEM

Kosmetická mezoterapie je procedura, kdy pomocí přístroje dermapen aplikujeme důležité aktivní látky do horních vrstev pokožky a to pomocí mikrojehliček. Tím vytvoříme pomyslnou sítnici ve stratum corneum (horní vrstva kůže), přes kterou je velmi obtížné běžným kosmetickým ošetřením přenést aktivní látky do hlubších vrstev pokožky.

Díky vytvoření této sítnice, se aktivní látky rychle dostávají do epidermis a dermis (druhé a třetí vrstvě kůže). Zde aktivují funkci fibroblastů (kožních buňěk), které produkují kolagen, elastin, kyselinu hyaluronovou a udržují pokožku pevnou a zdravou.

S přibývajícím věkem pokožka stárne, aktivita těchto buněk (fibroblastů) se snižuje. Kosmetická mezoterapie se provádí bez lokální anestezie, délka jehel se přizpůsobuje danému klientovi na míru, dle stavu pokožky a ošetřované partie,

Ošetření je vhodné na omlazení, řešení jizev a strií, celulitidy, tedy i pro ošetření těla.

Pod dermapen se aplikují biologické séra dle problematiky pleti, kyselina hyaluronová, hydrolizovaný kolagen, elastin a další.

Doba ošetření 90 minut

Cena ošetření 2490 Kč
LINE CORRECTION

PROTIVRÁSKOVÁ TERAPIE 

ALTERNATIVA INJEKČNÍCH ZÁKROKŮ

Kombinace 3 Hi-tech látek jako ryzí alternativa injekčních zákroků, ovšem zbavená jejich vedlejších účinků a rizik. Jedná se o alternativu injekčních zákroků: botulotoxinových, hyaluronových injekcí a mezoterapie. Díky synergii obsažených látek jako je Synapeptid (alternaiva botuotoxinu), Vipsylmin (nízkomelekulární peptid - molekule hadího jedu) - pro okamžité uvolnění mimických svalů a Hyalufill (zesíťovaná nízkomolekulární a vysokomolekulární kyselina hyaluronová) - pro výplň vrásek - poskytuje nejen okamžitý efekt uvolnění mimických svalu a výplně vrásek.

  1. ODLÍČENÍ A ČIŠTĚNÍ OČNÍHO OKOLÍ
  2. ODLÍČENÍ A ČIŠTĚNÍ OBLIČEJE, KRKU A DEKOLTU
  3. ​​​​​ PEELING PRO BUNĚČNOU OBNOVU
  4. APLIKACE SÉRA PRO VÝPLŇ VRÁSEK A SVALOVOU RELAXACI
  5. FITOVIBRAČNÍ NÁSTROJ PREMEDIKL
  6. DRUHÁ APLIKACE SÉRA PRO VÝPLŇ VRÁSEK A SVALOVOU RELAXACI
  7. MIKROJEHLIČKY (LÉTO) / MEZOTERAPIE (JARO, PODZIM, ZIMA)
  8. ZAPRACOVÁNÍ MASKY DENSITY (BTX)
  9. APLIKACE ALGINÁTOVÉ MASKY
  10. APLIKACE KRÉMU LINE CORRECTION (BTX)

Doba ošetření 90 minut

CENA S MEZOTERAPIÍ 2990 Kč