SUPREME

DOKONALÁ PÉČE V MENOPOAUZE A POSTMENOPAUZE 

Dokonalá péče před, v průběhu a po menopauze určená ženám starším 40 let jako prevence nebo pro léčebné účinky. Řeší všechny problémy související s věkem - horší kvalitu pokožky, vrásky, pigmentové skvrnky, žilky, citlivost pleti a nedostatečné hojenÍ.

Čas ošetření 90 minut

Cena ošetření 2990 Kč

SLIM FACE LIFT

OŠETŘENÍ S DVOJITÝM ÚČINKEM ZEŠTÍHLENÍ A LIFTINGU

Nadčasové ošetření obličeje s dvojitým účinkem zeštíhlení a liftingu. Lifting pomocí fokální adheze bez invazivní techniky nití a háčků. Ošetření cílí na samotné centrum tukovým buněk. Omezuje jejich schopnost ukládání              a stimuluje redukci tuků. Svoje působení zaměřuje na dva polyaminy, o nichž bylo jasně prokázáno, že mají na svědomí tvorbu tuků pod pokožkou. 

Čas ošetření 90 minut

Cena ošetření 2690 Kč

SKINJEXION

PROTIVRÁSKOVÁ TERAPIE - ALTERNATIVA INJEKČNÍCH ZÁKROKŮ

Kombinace 3 Hi-tech látek jako ryzí alternativa injekčních zákroků, ovšem zbavená jejich vedlejších účinků                a rizik. Skinjexion - jedná se o alternativu injekčních zákroků: botulotoxinových, hyaluronových injekcí                     a mezoterapie. Díky synergii obsažených látek jako je Imudilin, Snap-8 a Kyselina Hyaluronová poskytuje nejen okamžitý efekt.

Doba ošetření 90 minut

Cena ošetření 2690 Kč

HYDRACLINIC

INOVATIVNÍ PÉČE PROTI SUCHOSTI A DEHYDRATACI PLETI 

Obsahuje 4 inovativní aktivní látky, které působí na přirozené mechanismy v kůži a spolu s dalšími vzácnými rostlinnými extrakty představuje intenzivně hydratačně - výživné působení s maximálním regeneračním účinkem. Unikátní péče je obohacena o inteligentní hydrolipidy, které dokáží upravovat hydratci kůži v závislosti na vlhkosti prostředí.

Doba ošetření 90 minut

Cena ošetření 2490 Kč

ENZYMACID


Vysoce účinné peelingové ošetření určené pro ženy a muže všech kategorií využívající pět dermokosmetických inovací. Zlepšuje kvalitu kožních tkání a řeší různé typy kožních problémů: nadměrná pigmentace, zesílená pokožka, vrásky, jizvy, nevýrazná a unavená a stárnoucí pleť. 

Doba ošetření 90 minut

Cena ošetření 2490 Kč

FRESH CAVIAR


LUXUSNÍ PROTIVRÁSKOVÉ OŠETŘENÍ S ČERSTVÝM KAVIÁREM

Prestižní péče o obličej s pravým jeseteřím kaviárem pro ženy a muže. Bez chemických konzervačních látek                s maximální snášenlivostí i pro tu nejcitlivější pokožku. Procedura zaměřená na buněčnou stimulaci, zpevnění, hydrataci, výživu a čištění. Obsahuje výživný koktejl s hojným zastoupením bílkovin, bohatý na peptidy a esenciální aminokyseliny.

Doba ošetření 90 minut

Cena ošetření 2690 Kč  

VITAMIN ENERGY

LUXUSNÍ MULTIVITAMÍNOVÉ OŠETŘENÍ

Vitamíny nabité ošetření pro muže i ženy všech věkových kategorií. Energetický koktejl stabilizovaných multivitamínů s rostlinným taurinem.  Vyhlazení vrásek, zpevnění pokožky, hojení a rozzáření. Ideální lymfatická detoxikace pro zrychlení kožního metabolismu.

Doba ošetření 90 minut

Cena ošetření 2590 Kč

ACTIBIOTIC

VYSOCE ÚČINNÉ OŠETŘENÍ AKNÓZNÍ POKOŽKY

Ošetření stimuluje vlastní přirozené kožní antibiotika, regulace androgenních hormonů, detoxikace kůže, regulace kožního mazu a matující účinek pro lesklou pleť. Řešení aknetické pleti žen i můžu a mladistvých všech věkových kategorií. Produkty této řady obsahují silné aktivní složky s čistícími, antihormonálními, antibakteriálními, detoxikačními, matujícími, hydratačními, hojivými a zklidňujícími účinky. 

Doba ošetření 90 minut

Cena ošetření 1790 Kč

GENXSKIN

REAKTIVACE 14-TI GENŮ ZAPOJENÝCH DO PROCESU PROTI STÁRNUTÍ

Antiagingové ošetření stimulující aktivaci genů zapojených do syntézy kolagenu a elastinu. Aktivní látka Matrigenics 14G stimuluje samotné geny, čímž zlepšuje celkovou kvalitu pleti, působí antiageingově, vyhlazuje vrásky, přirozeně sjednocuje barvu pleti a neutralizuje volné radikály.

Doba ošetření 90 minut

Cena ošetření 2690 Kč  

BIOPURE

OCHRANNÝ ŠTÍT PROTI ZNEČIŠTĚNÍ - ZACHYTÁVÁNÍ ŠKODLIVÝCH LÁTEK - NEUTRALIZACE TOXICKÝCH MOLEKUL

 "LÉČBA KYSLÍKEM" - unikátní péče zlepšením buněčného trasnportu kyslíku, při jeho snížené hladině v ovzduší, podporuje produkci kolagenu a elastinu, hojení ran a buněčnou regeneraci. Stimulací buněčného metabolismu          a současně účinnou ochranou, zachytáváním a neutralizací toxických molekul zabraňuje poškozování kožních buněk, dehydrataci a zrychlenému stárnutí pleti. 

Doba ošetření 60 minut

Cena ošetření 2190 Kč


BIOLOGIC DEFENSE


OŠETŘENÍ VŠECH TYPŮ PLETÍ - VČETNĚ PLETI CITLIVÉ, REAKTIVNÍ A S KOŽNÍMI DERMATÓZAMI

Inovativní péče za pomoci biotechnologických složek, fytohormonů, prebiotik, postbiotik a množství přírodních extraktů má dvojí působení - obnovuje přirozenou mikrobiotu /mikroflóru/ pokožky, čímž zajišťuje její lepší obranu proti agresivním vlivům vnějšího prostředí a napravuje nedostatky spojené s hormonální nerovnováhou.

Doba ošetření 90 minut

Cena ošetření 2490 Kč


DERMAPEN

MINI INVAZIVNÍ OŠETŘENÍ PLETI

Ošetření indikované pro intenzivní řešení problémů jako jsou jizvy, akné, hluboké vrásky, stimulace syntézy kolagenu a elastinu - radikální omlazení a také strie. Ošetření je indikováno pro obličej i tělo. 

Provádíme v období od podzimu do jara, kdy není intenzivní záření slunce. 

Doporučujeme bezplatnou konzultaci pro vhodnost ošetření.

Používáme speciální  biologické roztoky a séra, která jsou pomocí jehliček zapracovány do pokožky.

Bez lokální anestezie. Po proceduře jsou zapracovány produkty pro hojení. 

Doba ošetření 90 minut

Cena ošetření 2490 Kč