Magnéziový olej 200 ml sprej

  • ultra čisté přírodní magnesium
  • do koupele, k masážím a k výplachům úst
  • pro uvolnění a normální činnost svalů
  • snižuje únavu a vyčerpání
  • pro normální činnost nervové soustavy
  • rychlá vstřebatelnost (15-20 min.)
  • vhodné pro sportovce

Magnesium je nejdůležitějším minerálem pro člověka a všechny živé organismy. Jedná se o minerál regenerace, který omezuje degenerativní procesy stárnoucího těla. Pomáhá vstřebávat vápník, který je důležitý pro výživu kostí, zároveň posiluje měkké tkáně a svaly. Účinnost přípravku je optimální, je-li kůže vláčná, hydratovaná, napařená, prokrvená, uvolněná, masírovaná, než je-li suchá, studená a nepřipravená.

Vanová lázeň: 4 - 8 polévkových lžic nebo 57 - 114 ml do horké lázně po dobu až 30 minut (po tělesné námaze, masáži, při únavě, stresu, atd.).

Nožní koupel: 4 - 8 polévkových lžic nebo 57 - 114 ml do 20 l horké lázně přikryté ručníkem po dobu až 20 minut. Intenzivní koupele se doporučují denně po dobu cca 4 týdnů.

Postřik: přímo na konkrétní partii nebo celé tělo (lze ředit pitnou vodou 1:1). Důkladně rozetřít. Cca 10 střiků doplní denní dávku hořčíku

Výplachy úst: 1 - 2 vstřiky rozprašovače do 2 dcl vlažné vody, podržet v ústech a vyplivnout. Snižuje kyselost ústní dutiny.

Složení: aqua, magnesium Chloride.

Koncentrace Mg: 114 g / litr

Doporučení: při přípravě roztoků s použitím magnesia začněte s nižší koncentrací a postupně vyzkoušejte nejvyšší pro vás příjemný a snesitelný poměr.

Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu a temnu při teplotě do 25°C. Neužívat vnitřně, pouze k vnějšímu použití, Neobsahuje barviva ani konzervační látky, dermatologicky testováno, při nedostatku hořčíku v těle můžete mít po aplikaci nepříjemné mravenčení pokožky, která při pravidelném používání zmizí.

EAN: 8594066739773

Váha: 0,2 kg

Informace o produktu nejsou schválenými zdravotními tvrzeními dle platných nařízení EU. Jde o vlastní zkušenosti, sepsané závěry případových studií a zpětné vazby od zákazníků.

450,00 Kč